İşiniz İçin Hızlı ve Akıllı Çözümler! İşletmelerin ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari yazılım KARPİN, Üretimden Sevkiyata, Toptan ve Parekende satış kanallarında gerçekleşen satıştan satış sonrası hizmetlere kadar; bir perakendeci, toptancı ya da üretici firmanın gereksinim duyacağı tüm iş süreçlerini baştan sona kapsamaktadır. KARPİN, tüm iş süreçlerinin uçtan uca entegre bir yapıda yürütülmeleri sayesinde hataların önüne geçer, izlenebilirliği ve güvenle karar almayı sağlar, departmanlar arası etkileşimi sağlayarak kurumsal veri bütünlüğünü güçlendirir ve böylelikle firmaların kurumsal gelişim süreçlerini hızlandırır.
Why choose Us?

Neden Bizi Seçmelisin?.Çünki Bizi Güveniliriz.

Barkod Yazılım, 20 yıldır büyük ve orta ölçekli işletmelerden KOBİ'lere kadar her boyutta kuruluşun gereksinimini karşılamak amacıyla uygulamalar geliştiriyor.

Why choose Us?

Misyonumuz.İşinizi yeniden Tanımlıyoruz

Yönetim Bilgi Sistemi Yazılım ürünleri geliştirmenin yanısıra müşteri gereksinimlerine odaklı özel yazılım geliştirme hizmeti ile kendi üretimi olan genel ve özel amaçlı yazılım ürünlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Why choose Us?

Neler Yapıyoruz.Müşterilerimiz Mutlu olsun.

Marketten Restorana,Zincir Mağazalardan Kobi İşletmelerine,İnşaat'tan Gıda'ya, Otomotiv'den Mobilya'ya, Demir-Çelik'ten Enerji'ye hemen hemen tüm üretim sektörlerinde yeralan şirketlerden, İthalat ve İhracat alanında sektörünün önünde yeralan şirketlerden, Perakende ve Toptan Alım-Satım alanında faaliyet gösteren tüm ticari kuruluşlara, Lojistik, Eğitim,Dershane,Kolej,Sağlık ve Turizm'den Müşavirlik Hizmetlerine kadar tüm hizmet sektöründe her ölçekteki Özel ve Kamu kuruluşlarına yönelik ürünleri ile kullanıcı odaklı özel yazılımlar.

Kolay Yapılandırma Seçenekleri.

En iyi eşleşen Özelleştirmeler için geniş yetkilendirme seçeneklerini kullanın
Macbook
1.

Proje.

İhtiyaçlarınızı Dinliyor, En uygun koşulları belirliyoruz.

2.

Tasarım.

Kullanımı kolay kullanıcı dostu tasarımları belirliyoruz.

3.

Geliştirme.

En uygun geliştirme araçları ile isteğe uygun kullanımı kolay ve hızlı çalışmasını sağlıyoruz.

Güçlü anlayışlar işinizi büyütmenize yardımcı olacak.

Raporlar kolayca izlemek ve ürün satış, emir ve ödemeleri analiz etmenizi sağlar.

Kullancı Bazlı giriş yaparak kısıtlama yapabilir ve işlemin kimin yaptığını veya kimin değiştirdiği bilgisini kullanıcı bazından ve tarihsel kontrol altına almak elinizde.

Veri Silmek yerine verinin türü ve yeri değiştirilerek , Kullanıcı verileri kontrol altına alınmakta bilinçli veya bilinçsiz hataların önüne geçilmektedir.

Kullanıcı dostu arayüz ve görünümü düzenle seçeneği ile kişiselleştirme sağlanmakta görünümü yazdırma seçeneği ile sadece ekrandaki verilerin yazdırılabilmesi sağlanmaktadır.

Hızlı Filtreleme seçeneği ile veriler içinde çok hızlı veri bulma imkanı sağlanmata, Gruplama fonksiyonu ile aynı türden verilerin anilizine imkan sağlanmaktadır.

Kısayol fonksiyonu ile klavyeden çok hızlı veri girişleri ve erişimi sağlanarak hız ve performans sağlanmaktadır.

Daha Fazla →

İLERİ MAĞAZA İSTATİSTİK.

Satış performansını Kıyaslama işiniz için büyük seçimler yapmanıza yardımcı olur.

Saatlik,Günlük,Haftalık,Aylık,Quarter Yıllık Bazda Satış Ciro Raporları ile bunların belirleyeceğiniz başka bir dönemle kıyaslamasını almak karar süreçlerinizi hızlandırır.

Alışveriş Analizi ile Mağaza Cirolarınızı ve Karlılığınızı, Ürün Grubu Satışlarınızı ve Karlılığınızı, Satıcı Bazında Satış ve Karlılığınızı, Mağaza Ciro dağılımınızı ,Tahsilat toplamlarınızı alabilir en çok satan 25 ürünün satış, tutar ve karlılık durumunuzu anlık kontrol altına alarak müdahelelerinize hız katabilirsiniz.

Excel fonksiyonu ile rapor ve analizlerin direkt Excel dosyasına aktarımı sağlanarak çeşitlilik sağlanır.

Mail ve Export fonksiyonu ile verilerin çeşitli formatlarda gönderim imkanı sağlanır.Fatura veya siparişi mail olarak direkt gönderebilirsiniz. Alınan raporu yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Daha Fazla →
Yardıma İhtiyacınız mı var? Buradan Başlayın