Sık Sorulan Sorular

Programlarımız Hakkında bilgi edinmek için Soru ve Cevaplara Birkaç dakikanızı ayırın...

Sık Sorulan Sorular

İşletmelerin ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari yazılım KARPİN, Üretimden Sevkiyata, Toptan ve Parekende satış kanallarında gerçekleşen satıştan satış sonrası hizmetlere kadar; bir perakendeci, toptancı ya da üretici firmanın gereksinim duyacağı tüm iş süreçlerini baştan sona kapsamaktadır. KARPİN, tüm iş süreçlerinin uçtan uca entegre bir yapıda yürütülmeleri sayesinde hataların önüne geçer, izlenebilirliği ve güvenle karar almayı sağlar, departmanlar arası etkileşimi sağlayarak kurumsal veri bütünlüğünü güçlendirir ve böylelikle firmaların kurumsal gelişim süreçlerini hızlandırır.


Genel Sorular

İphone Cep Telefonumdan yapılan işlemleri görme ve hesaplara bakma imkanım var mı?

İnternet bağlantınızın olduğu her ortamdan ister İOS yüklü iphone ve ipad ten istersenizde Android yüklü cihazlardan veya İnternet Sayfasını kullanarak verilerinize her daim kullanıcı adı şifre ve güvenlik bilgileriyle erişebilirsiniz.

Denemek için Buraya Tıklayın...!

Değişik bölgelerde şubelerimiz var, Online çalışma imkanımız var mı? Nasıl çalışacağız?

İster SQL portunuzu kullanarak veya VPN kurarak, İsterseniz de Uzak Masaüstü ile veya Citrix Programı aracılığı ile İstersenizde Bağımsız çalışıp Konsol exe yardımıyla verilerinizi birleştirerek Online Çalışma imkanınan sahipsiniz.

Gelirimi Giderimi ve Karlılığımı/Zararımı görmek istiyorum,Çok şeymi istiyorum?

Yok hayır çok şey istemiyorsunuz, en tabii hakkınız. Alışlarınızı işleyerek Maliyetlerinizi, Yansıtmalarınızı yaparak net maliyetlerinizi, Satışlar sonucu brüt karlılığınızı ve Masraflarınızı işleyerek Giderleriniz ve en son olarakta Satışlardan Giderlerinizi düşerek Kar/Zarar durumunuzu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Sadece Karlılık değil, Patron Raporlarıyla Faaliyet raporlarınızı,Durum raporlarınızı, Özel Bilançolarınızı ve Analizleriniz çok kısa sürelerde yapabilirsiniz.

Pazarlama şirketiyim Mobil Cihazlar yardımıyla Sipariş alabilecek miyim? , Satış Yapabilecek miyim? fatura kesebilecek miyim? Tahsilat yapıp müşterinin hesabına bakabilecek miyim?

Karpin Saha Satış Otomasyonu ve Turab Online Yönetim sistemlerimiz ile Mobil Cihazlar üzerinden İster Online İsterseniz Offline aktarım şeklinde. Alıştan Satışa ve Siparişe, Tahsilat ve Sevkiyata. Cari Hesaplardan Stok Durumuna kadar Bilgisayar ortamında yapabildiğiniz işlemlerin çoğunu Mobil Cihazlar üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Personellerim bilerek veya bilmeyerek evrakları silebiliyor değişiklik yapabiliyor. Takip edemiyorum. Silinen evrakları veya değiştirilen işlemleri kim yaptığına kadar görebilecek miyim?

Tüm Fişlerde ve Kartlarda Gölge tablo kullanılarak yapılan tüm değişiklikler ve Silme işlemleri gölge tablosunda tutulmaktadır. Silinen ve Değişen işlemleri Fiş veya Kart raporlarından görebilirsiniz

Çok yoğun çalışıyoruz, işe kaptırıyoruz kendimizi. Namaz vaktini geçirebiliyoruz. Namaz vakti geldiğinde sistem bizi uyarabilir mi?

Ayarlamanız durumunda Namaz vakitlerinde Ezan'a 5 dk kala program sistem sesini kapatmakta ve Namaz vaktini bildirmektedir.

Yedek almayı unutabiliyoruz ama verileri kaybetmektende korkuyoruz! Nasıl çözebiliriz?

Program belirtmeniz halinde belirteceğiniz Yerel Diske veya Harici Yedek Diskinize Günde 3 Defa (Sabah 10:00,Öğlen 14:00 ,Akşam 18:00) otomatik yedek alacaktır. Ayrıca Yönetici pozisyondaki kullanıcılar sisteme girdiği anda 2 Günden fazla süredir yedek alınmamış ise uyarı yapacak ve yedek almanıza yardımcı olacaktır.

Ana Ekranda Sağ Alt Köşede Son Yedek Alma Tarihi ve Saati yer almaktadır. İki kere tıklamak suretiyle belirteceğiniz sürücüye yedek alabilirsiniz. Yedek almak bu kadar kolay.

Dağıtıcılığını yaptığım firma, Stok Listesi ve Fiyatları Excel dosyasında gönderiyor. Excel dosyasını kullanarak stoklarımı güncelleyebilecek miyim?

Stok Kodu,Stok Adı,Barkodu,Üretici Kodu, Alış Fiyatı,Alış Koşulları,Satış Fiyatları ve Döviz Cinsini içeren Excel dosyanızı kolaylıkla belirlemiş olduğunuz değişkene bağlayarak (Stokkodu?Üretici Kodu? Barkod?) güncelleyebilirsiniz.

Ülkemizin değişik bölgelerinde satış mağazalarımız var, Mağazalarımın faaliyetini ve anlık durumunu takip edebilecek miyim?

Alışveriş Analizi Ekranı yardımıyla, Mağazalarınız Satış Miktarlarını,Cirolarını,Karlılığını,Müşteri Sayılarını,Fiş Sayılarını ve Ortalama Cirolarını ve toplamlarını görebilirsiniz

Alışveriş Analizi Ekranı yardımıyla, Mağazalarınız Tahsilat toplamlarını, Peşinat ve Tahsilatların Tutar ve Sayılarına erişebilirsiniz

Alışveriş Analizi Ekranı yardımıyla, Satıcı Personellerinizin Satış Miktarlarını,Cirolarını,Karlılığını,Müşteri Sayılarını,Fiş Sayılarını ve Ortalama Cirolarını ve toplamlarını görebilirsiniz

Alışveriş Analizi Ekranı yardımıyla, Çalıştığınız Firma ve Markaların Satış Miktarlarını,Cirolarını,Karlılığını,Müşteri Sayılarını,Fiş Sayılarını ve Ortalama Cirolarını ve toplamlarını görebilirsiniz

Alışveriş Analizi Ekranı yardımıyla, Satışlarınızın Mağazalara dağılımını

Alışveriş Analizi Ekranı yardımıyla, Satışlarınızın Vade Dağılımını

Alışveriş Analizi Ekranı yardımıyla, Katlı Mağaza iseniz Kat Satış Miktarlarını,Cirolarını,Karlılığını,Müşteri Sayılarını,Fiş Sayılarını ve Ortalama Cirolarını ve toplamlarını görebilirsiniz

Detaylara bakmak istediğinizde Satır Üzerinde Enter tuşuna basmanız veya iki kere tıklamanız yeterli olacaktır.

Satışlarımı program üzerinden yapıyorum, satış bittiğinde yazarkasadan da fişini çıkartabilecek miyim?

Posscreen Programında Satış Bitimine veya Tahsilat Bitimine Otomatik Fiş/Fatura/Kasa Fişi yazdırma veya tümünü ayarlayabilirsiniz.

Değişik formatlarda etiket yazdırabilecek miyim?

Raf Etiketi,Ürün Etiketi,Kampanya Etiketi,Manav Etiketi,Promosyon Etiketi,Müşteri Etiketi,Satış Etiketi,Koli Etiketi, Eski Yeni Fiyat kıyaslamalı etiket çıktıları ve kendi tasarlayacağınız etiket çıktılarını Stok Listesinin veya Stok Kartının olduğumu tüm alanlarda kolaylıkla döktürebilirsiniz.

Programı kişiselleştirebiliyor muyum? Görmek istemediğim kolonları kaldırabilir miyim? Tema seçeneği var mı? Aynı ekranda çalışmak sıkıcı olabiliyor. Büyük verilerde hızlı arama yapabilecek miyim?

Programın en güzel özelliklerinden biri sıkıcı ortamı kaldırmak ve sadeleştirmek için kullanabileceğiniz araçlardır. Görünümü Düzenle seçeneği ile İstemediğiniz Veri Kolonlarını kaldırabilir, Gerekli olanları ekleyebilirsiniz. Hızlı Filtre,Filtre ve gruplandırma seçenekleri ile değişik hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Tema ve Görünüm Seçenekleri ile Onlarca farklı görünümde programı kullanabilirsiniz.

Mobil cihazlar üzerinden fiyat gör,etiket yazdırma ve sayım modülünüz var mı?

Karpin Mobile(Offline) Turab(Online) Business Mobile (Mobil) uygulamalar ile Kartlara ve işlemlere erişebilir,işlem yapabilir raporlar ve çıktılar alabilirsiniz.

İnter Pos Kasa kullanıyorum satışları akşam veya ertesi gün çektiğimde çok şey kaçırıyorum. Satışları anlık görme imkanım var mı?

Piyasada mevcut Tüm Pos Kasalar satış çekebilir, Puan promosyon uygulayabilir, Müşteri Kartı verebilir Tam Kontrol sağlayabilirsiniz.

PosEntegre programı yardımı ile Satışlarınızı belirlediğiniz aralıklarda okuyarak fiş fiş aktarabilir, raporlar alabilir kontroller sağlayabilirsiniz

İnter/Escort Pos Kasa kullanıyorum Müşterilere veresiye satış yapabilecekmiyim , Müşterilerime Multinet Sodexo ticket kullandırabilecek miyim?

Pos Kasalardan Satış Tutarı Kadar iskonto yaptığınızda Program Veresiye Satış veya Multinet Sodexo olarak algılamakta ve Satışı tam olarak aktarmaktadır.

Veresiye veya Ticket li satışlarınızı arka ofis raporlarınızda ve hesaplarınızda ayrıca listeleyebilirsiniz

Veresiye Satış veya Ticket li satışlarda daha sonradan fatura kesileceği için satışlar bedelsiz sonlandırılmakta ve ek vergi yükünün önüne geçilmektedir.

Müşterilere sadakat kartı verip takip edebilecek miyim?

Müşteri kayıtları oluşturabilir, kart numaraları atayabilir ek kartlar verebilirsiniz. Verdiğiniz kartlara İndirim tanımlayabilir, Alışverişlerde Puan kazandırabilir ve Kazandığı puanları kullandırabilirsiniz

Müşterilere özel gün veya kampanyalarda Program içerisinden SMS gönderebilir miyim?

SMS Gönder modülü ile bağımsız veya Müşteri/Firma Liste ve kartlarında SMS Gönder komutu ile istediğiniz formatlarda anlaşmalı kurum üzerinden kolaylıkla Mesajlarınızı atabilirsiniz.

Hızlı Stok Tanımlama ve fiyat değiştirme imkanım var mı? Fiyat değiştirdiğimde etiket yazdırabilir miyim?

Yeni Stok Kartı Tanımlama ekranı aracılığı ile Hızlı bir şekilde Yeni Kart Tanımlayabilir varsa Fiyatını değiştirebilir istersenizde Etiket Yazdır seçeneği ile Etiketini döktürebilirsiniz.

Manav ürünlerinin fiyatları günlük değişiyor, Hızlı bir şekilde fiyatlarını girip Etiketlerini döktürüp Terazilere gönderebilecek miyim?

Fiyatlandır Ekranında Ürün Ağacı yardımı ile istediğiniz ürün grubunun Alış,Satış,Karlılık fiyat ve oranlarını hızlı bir şekilde girebilir, yazıcı çıktılarını alabilir dilerseniz de Kasa ve Terazilere gönderebilirsiniz

Stok Kartı Tanıtırken Maliyet Girdikten sonra Kar Marjı belirterek satış fiyatı belirleyebilecek miyim? Yine Stok Kartı tanımlarken Stok Mevcudumu girebilecek miyim?

Yeni Stok Kartı Tanımlama ekranında Maliyet fiyatını girdikten sonra Fiyat Tiplerine Kar Marjı belirterek fiyat tanımlayabilir, Mevcut Miktar bilgisi girerek Kart açılışı esnasında Devir fişini otomatik oluşturabilirsiniz.

Stok Kartı Tanımlarken Otomatik Kod veya Barkod Numarası verebilecek miyim? Gerekli Marka,Raf,Reyon,Sezon gibi bilgileri doldurmadan çıkmama izin vermesin istiyorum mümkün mü?

Stokkodu Alanında iken "S." ile başlayan otomatik StokKodu verebilirsiniz

Stokkodu Alanında iken "T" tuşuna basarak "01" ile başlayan tartılı ürün kodunu

Stokkodu Alanında iken "P" tuşuna basarak "00" ile başlayan plu kodunu

Stokkodu Alanında iken "8" tuşuna basarak EAN-8 Standardında barkod ve Kodu

Stokkodu Alanında iken "13" tuşuna basarak EAN-13 Standardında barkod ve Kodu

Stokkodu Alanında iken "Son Kod" tuşana basarak belirteceğiniz başlangıç kodunda son kodu

Stokkodu Alanında iken "Kod" tuşuna basarak belirleyeceğiniz tanımlar ve ayraçlarda 13 hane kod üretebilirsiniz

Parametreler Ekranında belirleyeceğiniz girilmesi zorunlu alanları seçerek, Stok Tanımlama esnasında verilerin doldurulmasını mecburi hale getirebilir hataların önüne geçebilirsiniz.

Çalışma şeklimiz, Ürünün satışını yapıyoruz ödemesini alıyoruz veya taksit yapıyoruz fakat Ürünü Daha sonradan teslim ediyoruz bu satışları ve sevkiyatı nasıl takip edeceğiz?

Sonradan Teslim Modülü yardımı ile Taksitli ve Peşin Satışlar yapabilir, Ürün teslimatlarını sonradan yapacak şekilde planlayabilir ve sevkiyatlarınızı yapabilir kontrol altına alabilirsiniz.Stok Listelerinde "Bekleyen" kolonunda müşteri ürünlerini görebilirsiniz

Satış yaparken tutarın bir kısmına peşinat alıyor kalanına taksit yapıyoruz. Bu işlemleri nasıl yapıcaz çıktılarda detaylı görebilecek miyiz?

Kredili Satış Modülünde Satış Tutarının Bir Kısmına Peşinat alabilir Birikmiş Puan varsa Puan kullandırabilir Kalanına Taksit yapabilirsiniz.Yazıcı çıktılarında Detaylı bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Kalan Ödemeleri Günlük,Aylık,Yıllık toplamlar şeklinde görebilirsiniz.

İade Değişimlerde stoklarımız karışıyoruz işin içinden çıkamıyoruz. Bunun kolay bir yolu yok mu?

İade Aldığınız Ürünün Miktarına (-) eksi belirtmek suretiyle iade alabilir yerine verdiğiniz ürünü aynı fiş içerisinde satış gösterebilir. Aradaki fark fazla ise Tahsilat yapabilir veya Taksit atabilirsiniz.

Aradaki fark fazla ise Tahsilat yapabilir veya Taksit atabilirsiniz.

Aradaki fark eksik ise para iadesi yapabilir veya eski borcundan düşebilirsiniz

Giderlerimi işleyebileceğim bir yer var mı? Masraflarımı nasıl takip edeceğim.

Gider Kartlarını oluşturabilirsiniz. Kira,Elektrik,İnternet,Su,Mutfak,SSK,Bağ-kur,Maaş vs gibi giderlerinizi Kasadan,Bankadan ödeme veya virman yapmak suretiyle işleyebilirsiniz.

Kasa Modülünde Gider Analizi Ekranından Periyodik Dağılımını ve gelişimini izleyebilirsiniz

Gelir Tablolarında ve Karlılık Tablolarında Giderlerinizin düşmesini sağlayarak gerçek karlılığınızı görebilirsiniz

Kredi kartlarımı nasıl takip edeceğim?

300 Lü Kredi Kartı Hesaplarınızı oluşturarak Hesap Kesimlerini,Ödeme Tarihlerini Limitlerini belirttikten sonra. Karttan çekimlerini ve Yapılan ödemeleri işleyerek Kalan limitlerinizi ve ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Günlük Haftalık Aylık ve Yıllık bazda Ödeme Tablomu görmek ona göre finansımı yönetmek istiyorum mümkün mü?

Çek/Senet/Borç Analizi Raporu yardımı ile Günlük,Haftalık,Aylık,Quarter ve Yıllık Bazda, Bankalara veya Hesaplara göre Ödeme tablolarınızı Görebilir ayrıştırabilirsiniz.

Ay Sonunda veya istediğim zaman Karlılığımı görebilir miyim?

Gelir Tablosu Raporu ve diğer karlılık ve analiz raporları yardımı ile belirtmiş olduğunuz Tarihler arasını baz alarak Karlılığınızı görebilirsiniz.

Geçen Ayki Satışıma veya belirteceğim tarih aralığına bakarak otomatik sipariş oluşturabilir miyim?

İhtiyaç Belirle Modülü yardımı ile Belirtilen Tarihler arasını baz alarak veya, Önceki Ay Satışına, Geçen Ay Satışına, Geçen Ay-Bu ayki Satışa, Geçen Ayki Satış- Eldeki Mevcut veya Erime gününe göre Seçtiğiniz mağazalara veya Merkez e otomatik sipariş oluşturabilirsiniz

Firmalar sipariş vermediğim ürünleri gönderiyor veya istediğimden fazla gönderiyorlar iade faturalarını mal kabulünde kesebilir miyim?

Mal Kabulü esnasında Sipariş verilmeyen bir ürün geldiğinde veya Verilenden fazla geldiğinde sistem sizi uyaracaktır. Yetkili kullanıcı iseniz yetki kodu soracaktır değilseniz işlemi engelleyecektir.

Fazla veya İstenmeyen Malların Kabülünü sağlayabilirsiniz

Fazla veya İstenmeyen Malların İade Faturasını anlık kesebilirsiniz

İadeler birikiyor takip edemiyoruz, elemanlar kimden geldiğini bilemediği için önüne geçemiyoruz. İadelerimizi kontrol altına alabilecek miyiz?

Mobil Cihazlardan veya Ana program üzerinden İadeler Modülünü kullanarak ürünü girdiğiniz zaman sistem kimden geldiğini otomatik seçecektir.

İadeyi farklı firma hesabına atmak istediğinizde f5 tuşu ile firma seçmeniz yeterli olacaktır

İade ürünü girdiğinizde sistem 15 gün süreyi otomatik verecektir ve stok listelerinde "IADE" kolonunda belirecektir.

İadeler listesinden tüm iadelerini görebilir "Fişini Kes" komutuyla İmhasını veya İade Faturasını kesebilirsiniz.

İadesizlik Prim Faturasını kesmek istediğinizde sistem size oran soracaktır, belirteceğiniz oran nispetinde ürünün miktar ve tutarlarına göre faturayı işleyecek ve imhasını gerçekleştirecektir.

Satıcı firmanın bekleyen İade malı varsa, Mal Kabulunu engellemek istiyorum yoksa unutuluyor sorun yaşıyoruz. Engelleyebilir miyiz?

Firmanın Bekleyin iadesi varsa, Sipariş oluşturma esnasında uyaracaktır. Mal Kabulu esnasında ise işlemi engelleyecek İadenin Çözülmesini isteyecek işlemi gerçekleştirmeyecektir.

Firmalarla belirli tarihlerde anlaşmalar yapıyoruz, sisteme girebilecek miyiz? Anlaşma sonuçlarını takip edip gerekli faturaları kesebilecek miyiz?

Firma Anlaşmalarınızı ve Sözleşmelerinizi sisteme girebilir ve sonucunu takip edebilirsiniz.Anlaşmalardan kaynaklanan Faturaları oluşturabilir farkları kesebibilirsiniz.

Fiyat farklarından çok zarar ediyoruz, bunun önüne geçmemiz mümkün mü?

Firma ile yapmış olduğunuz anlaşma gereği belirtilen fiyattan daha fazla tutara gelmiş ise sistem Fiyat Farklarını kesmenizi önerecektir.Bu işlemi fatura girişi esnasında Ctrl+Z Kontrol ekranında anında yapabileceğiniz gibi Anlaşma ekranından hareketleri izleyerek te toplu yapabilirsiniz.

Satınalmaya bakıyorum, çalıştığım firmaların belirttiğim tarihler arasında faaliyet raporunu ve stok durumumu görmek istiyorum. Benim için çok önemli nasıl yapıcam?

Firmalar faaliyet raporu yardımı ile Belirtmiş olduğunuz tarihler arasında Dönem Başı Stok Mevcudunuzu,Dönem içi Alışlarınızı ve varsa İadelerinizi, Dönem Sonu Mal Mevcudunuzu,Kesilen Fiyat farklarını,Dönem Sonu faturalarını ve Hizmet faturalarını,Risklerinizi ve Bakiyenizi aynı ekranda görebilirsiniz.

Zararına satışlarımı nasıl takip edebilirim?

Program raporlarda Zararına Satışları Kırmızı Renk ile ayrıştırmaktadır.Satış Karlılık Analizi ve Satış Raporlarınının tamamında bunu görmek mümkün

Fatura işlerken ürünün alış fiyatı veya maliyeti değiştiğinde program bizi uyaracak mı?

Programda ayarlamış iseniz, Alış veya Maliyet fiyatı değiştiğinde sistem sizi uyaracak Satış Fiyatını değiştirmeyi isteyip istemediğinizi soracak isterseniz fiyat değişim ekranını açacaktır.

Satış Faturası işlerken ürünü daha önceden kaça sattığımı veya kaçtan aldığımı görebilecek miyim?

Fatura ve Fişlerde F7 tuşuna bastığınızda ilgili stok kartına ait hareketleri ekrana getirecektir. Seçili firma kutucuğunu işaretlediğinizde o firmaya ait hareketler belirecektir. Stok Kartına ait hareket detayına ulaşabilirsiniz.

İthalat yapıyorum, İthalat masraflarımı Alış Faturama yansıtıp gerçek maliyeti görebilecek miyim?

Masraflarınızı, Hizmet Bedellerinizi ve Giderlerinizi "Yansıtmalar" modülü yardımı ile belirtmiş olduğunuz Fatura/Faturalara yansıtıp gerçek maliyetin oluşmasını sağlayabilirsiniz.Bunu yapmanız halinde reel raporlarınızın reel olmasını sağlarsınız.

Ay Sonu kestiğim Prim faturaları var ay içinde aldığım fatura veya ürünlere yansıtıp gerçek maliyetimi ve karlılığımı görme imkanım var mı?

Kesilen Hizmet Bedellerini,Fiyat Farklarını,Dönem Sonu Faturalarını,Prim Faturalarını "Yansıtmalar" modülü yardımı ile Belirteceğiniz alışlarınıza yansıtabilir gerçek maliyetlerinizi oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Sabit maaş + Prim ile çalıştırdığım personellerim var. Satış ve tahsilata göre prim veriyorum. Maaşlarını nasıl hesaplayabilirim?

Hedef Belirle Modülü yardımı ile Personellerinize veya departmanlarınıza ait Sabit Maaş ve 5 Farklı Prim Baremlerinizi belirleyerek net prim ve maaşlarınızı hesaplatabilirsiniz.

Sistemden hedef girebilme imkanım var mı? Şirketime ve departmanlarıma hedef koyup sonuçlarını takip etmek istiyorum mümkün mü?

Hedef Belirle Modülü Tam Size Göre, Stok Koduna,Stok Grubuna,Mağazaya,Satıcıya göre Miktar,Tutar ve Karlılık Hedefleri koyup sonuçlarını takip edebilirsiniz.

Satılmayan Mallar listesini nasıl çıkartabilirim. Belli bir günden fazla süredir satılamayan ürünlere kampanya yapmak istiyorum mümkün mü?

Satılmayan Mallar Raporunu Satışa veya Alışa göre gün belirtmen suretiyle elinizdeki mevcutlar içinden ayrıştırabilir, Stok Değerlerine ve mevcutlarına ulaşibilir kampanyalar düzenleyebilir veya sorgulayabilirsiniz.

Stok Kartlarımda kendi kodlarımı kullanıyorum fakat üretici firma kodunu girip gerektiğinde üretici kodu ile işlem yapabilecek miyim?

Stok Kartında "Kisa Adi" alanına Üretici Kodunu girebilirsiniz. Arama ekranlarında veya işlemlerde Gelişmiş arama yardımı ile veya "KisaAdi" alanına göre sorgulama yapabilirsiniz.

İş ortaklarıma kendi cari hesabı ve muhasebesini de yönetebileceği bir çözüm sunabilir miyim?

Ortadoğu'daki tedarikçim sisteme bağlandığında ürünlerin isimlerini Arapça görebilir mi?

Kullanıcılarımın hangi firmalara ulaşabileceklerini belirleyebilir miyim?

Ürün ağacı oluşturabilecek miyim? Oluşturduğum Ürün ağacı yardımıyla rapor ve işlemlere erişim sağlayabilecek miyim?

Sezon ve koleksiyon bilgilerini ürünlerle nasıl eşleştirebilir ve raporlayabilirim?

Ürünlerime birden fazla barkod verebilir miyim?

Mevcut fiyatları kullanarak otomatik yeni fiyatlar hesaplayabilir miyim?

Fiyatlarımdaki değişimleri izleyebilir miyim?

Toptan siparişlerimi mobil cihazlar ile yapabilir miyim?

Mobil Cihazlar üzerinden Reyon fişi veya Sipariş işleyebilir miyim?

Toptan satışta da kampanya uygulayabilir miyim?

Kampanyaların hangi tarih / saat aralıklarında geçerli olacağını belirleyebilir miyim?

Birden fazla kampanyayı aynı anda kullanabilir miyim?

İndirim çekleri kullandırabilir ya da verebilir miyim?

Alışverişlerde puan kazandırabilir ya da kullandırabilir miyim?

Bakım onarım için müşteriden gelen ürünleri takip edebilir miyim?

Müşteriye anında servis formu verebilir miyim?

Mağazalarımın farklı fiyatlarla çalışmalarını sağlayabilir miyim?

Mağazalarımda toptan satış için de farklı fiyat uygulayabilir miyim?

Kasada işlemleri askıya alıp, müşteri tekrar kasaya gelene kadar diğer müşterilerin işlemlerini yapabilir miyim?

Kampanyaları kasiyer inisiyatifine bırakmadan otomatik uygulatabilir miyim?

Ürünlerin diğer mağazalardaki durumlarını sorgulayabilir miyim?

Müşterilere değişim kartı verebilir miyim?

Kasiyer iskontolarının şifreyle yapılmasını sağlayabilir miyim?

Kasiyerler gün içerisinde POS üzerinden rapor alabilirler mi?

Mağazalarım kendi kasa, masraf ve banka işlemlerini yönetebilirler mi?

Perakende ve toptan müşterilere taksitli satış yapabilir miyim?

Perakende müşteriler için sipariş, rezervasyon ve sevk işlemleri yapabilir miyim?

Mağazada mal kabul gibi işlemleri mobil cihazlarla yapabilir miyim?

Tedarikçi fiyat listelerimi nasıl takip edebilirim?

Satış siparişleri ve kullanılabilir ürün envanterine göre otomatik satın alma siparişleri oluşturabilir miyim?

Mağazalarımın sadece kendileriyle ilgili masraf tiplerini görmelerini sağlayabilir miyim?

Sipariş vermediğim ürünün stoka girişini engelleyebilir miyim?

Sipariş almadığım ürünün sevkiyatını engelleyebilir miyim?

Eksi stok kontrolünü depo bazında belirleyebilir miyim?

Sayımları istediğim dönemlerde istediğim sıklıkla gerçekleştirebilir miyim?

Sayım farklarını analiz edebilir miyim?

Sayım farkları için otomatik sayım farkı fişleri oluşturup envanterimin daima doğru olmasını sağlayabilir miyim?

Müşteri kredi limitlerini otomatik olarak belirleyebilir miyim?

Müşterilerimi alt müşteri olarak tarif edip tüm alt müşterilerinin borç ve lacaklarını ek cari hesap üzerinden yönetebilir miyim?

Banka hesaplarımı farklı özellikler ve detaylarda kaydedip gruplayabilir miyim?

Havale, EFT gibi banka işlemlerimi program üzerinden izleyebilir miyim?

Hesap kodu kırılımlarını bir kez belirleyerek kullanıcıların hata yapmasını engelleyebilir miyim?

İşlemlerimin anında muhasebeleşmesini sağlayabilir miyim?

Muhasebe fişi içerisinden asıl fişe ulaşıp değiştirebilir miyim?

Tarih aralıklarıyla fişleri kilitleyebilir ve değiştirilmesini engelleyebilir miyim?

E-Beyanname olarak KDV, Form BA, Form BS ve Damga Vergisi Beyannamesi verebilir miyim?

İş görüşmelerini programdan takip edebilir miyim?

Personellerin işe geliş gidişlerini programdan takip edebilir miyim?

Personel ihtiyacına göre açık pozisyonlar belirleyip bunlara göre görüşmeler yapabilir miyim?

Personellerimin cari hesaplarını da tutabilir ve maaşlarıyla entegre ederek alıştırabilir miyim?

Personel ücretlerini hem net hem de brüt olarak izleyebilir miyim?

Programdan SGK dökümlerini alabilir miyim?

Satış kanallarına göre fiyat hesaplamalarını otomatik yapabilir miyim?

Ürün reçetelerimi renk beden bazında pratik bir şekilde yapabilir miyim?

Sezon içinde hangi müşteriler için hangi ürün gruplarından ne kadar numune yaptım, ne kadar maliyetim oldu?

Hangi numunelerden hangi ürünleri ürettiğimi takip edebilir miyim?

Hangi müşterimin üretiminin hangi aşamada olduğunu görebilir miyim?

İş emirlerindeki son durumu anlık olarak izleyebilir miyim?

Müşteri temsilcisi, planlama, satın alma, üretim, sevk detaylarının hepsini tek bir ekrandan izleyebileceğim bir yapı kurulamaz mı?

Geciken işlerden ve muhtemel aksaklıklardan önceden nasıl haberim olacak?

Satın almaların hangi iş için ve hangi şartlarla kim tarafından alındığını takip edebilecek miyim?

Üretimden kaynaklanan hatalarda hangi ürünün, ne zaman, kimler tarafından yapıldığını izleyebilecek miyim?

Hangi personelim daha verimli, hangi modellerde ve operasyonlarda sorun var, izleyebilir miyim?

Müşterimiz aynı siparişinde farklı ülkelere, farklı asortilerde yüklemeler istiyor. Bunları tek bir iş emrinde yönetebilir miyim?

Çeki listelerini sistemden alıp müşterilerimize göre farklı koli etiketleri ve çeki listesi formları oluşturabilir miyim?

Hangi müşterime ne kadar üretim yapmışım, hangi müşteriden ne kazanmışım, görebilecek miyim?

Bire bir mağazalarımın cirolarını geçen yıl ile karşılaştırabilir miyim?

Operasyonel işlemlerimin hızını yavaşlatmadan detaylı ürün, mağaza ve müşteri analizleri yapabilir miyim?

Hangi üründen hangi hafta ne kadar ürün satın almam gerektiğini planlayabilir miyim?

Kendi raporlarımı kendim hazırlayabilir miyim?

Şirket dışındayken düzenli olarak baktığım raporlara nasıl ulaşabilirim?