Garanti | İPTAL | İADE

Barkod Yazılımevi San. ve Tic. Ltd. Şti Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:9 No:1454 Okmeydanı/Şişli/İstanbul/TURKEY Şişli VD 1420592791 Hakkımızda

GARANTİ , İPTAL , İADE

Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

Ürün Teslimatı

Ürün teslimatları ?5? iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama ?3? iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır.

* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. (Lisans kaydı yapılmış ürünler iade alınmaz)

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

» İademi hangi adrese göndereceğim?

"İade Adresi: Barkod Yazılımevi San. ve Tic. Ltd. Şti | Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:9 No:1454 Okmeydanı/Şişli/İstanbul

» İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılacak?

müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 2 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.